HROMADNĚ ORGANIZOVANÝ ZÁJEZD DO TROPICAL – ISLANDS se zajímavou zastávkou v termínu 13. – 15. LISTOPADU 2022

18.09.2022 20:50

13. 11. (neděle): Předpokládaný sraz účastníků před budovou nádraží žst. Kladno v 8:00 (čas bude upřesněn!!!). Cestou bude zastávka u nějaké pamětihodnosti (bude upřesněno dle aktuální situace) po její prohlídce dojedeme k Tropical Islands. Ubytování zajištěno ve čtyř a šesti lůžkových  mobilních domech s vlastní kuchyňkou, nedaleko aquaparku https://www.tropical-islands.de/uebernachten/mobile-homes/ . Komplex Tropical Islands je vybudován v obrovské hale, která dříve patřila sovětskému letectvu a měla sloužit pro výrobu vzducholodí. Žádná vzducholoď tu však vyrobena nebyla. Okolní pozemky s halou za €17,5 mil. koupila malajsijská společnost Tanjong, která halu přeměnila v tropický park s pralesem, písečnými plážemi, lagunou a mořem (velký bazén), vodopády, vířivkami, saunami, tobogány a dalšími atrakcemi. Na své si zde přijdou všichni milovníci teplého počasí a vodních radovánek. Teplota vzduchu se v aquaparku pohybuje okolo 30°C a voda v laguně má ještě o dva stupně víc. Voda v aquaparku je perfektně čistá a její kvalita je srovnatelná s pitnou vodou, a to díky nejmodernějším technologiím čištění pomocí ozónové filtrace. Z hygienických důvodů jsou také bazény zhotoveny z nerezové oceli.         Večerní návštěva Tropicalu.

14. 11. (pondělí): Celodenní návštěva Tropicalu.

15. 11. (úterý): Dopoledne opustíme ubytování (velké zavazadla ponecháme v autobuse) a půjdeme naposledy navštívit Tropical.  Odjezd zpět do ČR je plánován přibližně v 15.00h.                             Příjezd do Kladna ve večerních hodinách.

 

Zájemce:  Člen OSŽ Kladno, který platí příspěvky v plné výši se nahlásí a zaplatí u pí. Balážové, nebo pí. Kraibichové do 30. září 2022 nevratnou zálohu 1 000,-Kč na osobu a je povinen do 31.října uhradit doplatek 1 500,-Kč na osobu. Každý člen si sebou může vzít max. jednoho dospělého rodinného příslušníka a svoje děti za uvedenou cenu. Za další rodinné příslušníky (včetně dětí, na které nelze čerpat příspěvky FKSP/SF), kteří s ním budou bydlet ve společné chatce uhradí 3 000,-Kč osoba.  Členi platící tzv. udržovací příspěvek zaplatí 1 500,-Kč zálohu a 1 500,-Kč doplatek. Ostatní (nečlen OSŽ Kladno, včetně členů jiných odborových organizací) zaplatí zálohově 3 500,-Kč.

 

Cena zahrnuje:  Dopravu autobusem, ubytování ve čtyř a šesti lůžkových mobilních domcích na dvě noci a třídenní vstupenku do Tropical Island včetně sauny.  Upozornění, kdo nebude přihlášen ve čtveřici (resp. Šestici) bude mu do chatky přidělen spolubydlící.

 

V ceně není zahrnuta žádná strava.

Dále není zahrnuto vstupné při zastávce na cestě TAM. Pro informace o času odjezdu, této zastávce či případných podmínkách a změnách sledujte naši internetovou stránku.

 

Zájezd je ve spolupráci s cestovní a dopravní kanceláří EichlerBUS s.r.o. https://www.eichlerbus.cz/ .